Shopping Center Forum 2014
Shopping Center Forum 2014

Tegoroczna edycja Forum będzie rekordowa także ze względu na liczbę wystawców i uczestników z firm oferujących nowoczesne technologie lub usługi dla rynku centrów handlowych. Swoje standy będą mieli m.in.: doradcy finansowi, prawnicy, dostawcy energii, firmy oświetleniowe, a także duża grupa firm oferujących nowoczesne technologie teleinformatyczne.

Wśród wystawców są m.in.: Internet Media Services, APCOA, i-sklep.pl, ORBITVU, SMSapi, Led’s Play, Upper Finance, Wojnarowscy, PKP Energetyka, Ego Studio, Lumiverso, Pomorska Grupa Informatyczna, Q-Railing Polska, Spectra Lighting, StarNet Telecom, Grupa Energia. Wielu z nich związanych jest z Shopping Center Forum od wielu lat.

– To nie powinno dziwić. Wśród uczestników Forum są przedstawiciele praktycznie wszystkich obecnych na polskim rynku właścicieli i zarządców centrów handlowych oraz ich najemców. Dla firm świadczących usługi lub oferujących technologie jest to więc unikalna okazja spotkania twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami. Szanse na dobre, efektywne spotkania rosną dzięki systemowi umawiania spotkań, który jest dostępny dla wszystkich zarejestrowanych uczestników Forum – mówi Radosław Rybiński, dyrektor SCF 2014.

Oprócz firm technologicznych i usługowych, które znalazły się w gronie wystawców, w Forum weźmie udział kilkuset przedstawicieli innych spółek z tego kręgu. Wśród nich dużą grupę stanowią prawnicy z kancelarii działających na rynkach handlowym i real estate. Jedna z nich Causa Finita jest partnerem merytorycznym Forum. Kolejny partner to Mind Progress, firma zajmująca się marketingiem centrów i sieci handlowych.

Więcej informacji o Shopping Center Forum 2014 znajduje się TUTAJ.