Wnętrze centrum handlowego Gemini Park Tarnów
Wnętrze centrum handlowego Gemini Park Tarnów

Oferta Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do Gemini Holding, powiększyła się o nowego najemcę gastronomicznego, lodziarnię Ice Cafe.

W Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów kilkanaście dni temu otwarta została pierwsza w Tarnowie lodziarnia sieci Ice Cafe. W lokalu o powierzchni 50 mkw. do dyspozycji klientów jest bogaty asortyment lodów, gofrów oraz kawy.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie lodziarni Ice Cafe w Gemini Park Tarnów, gdyż jest to centrum handlowe z dominującą pozycją w regionie. Świadczą o tym zarówno wysokie wyniki odwiedzalności, jak i unikatowa oferta, składająca się ze znanych i lubianych marek – mówi Robert Baron, właściciel kawiarni Ice Cafe.

– W obiekcie organizowany jest szereg ciekawych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, dzięki czemu jest on chętnie odwiedzany przez mieszkańców nie tylko Tarnowa, ale i jego okolic. Mamy nadzieję, że nasz lokal, oferujący szeroki asortyment wysokiej jakości deserów lodowych, będzie miłym miejscem odpoczynku dla osób przyjeżdżających do tarnowskiego Gemini na zakupy i zyska rzeszę stałych, zadowolonych klientów – podsumowuje Robert Baron.

Lodziarnia Ice Cafe uzupełni ofertę strefy food court, w której znajdują się już lokale takich sieci, jak Grycan, KFC, Sphinx, Pizza Dominium, Cukiernia Kudelski, Palm Smoothie Bar, Herbaciarnia Imbryk i wiele innych.

Tylko w ostatnim czasie oferta centrum powiększyła się o firmę obuwniczą Kornecki, brandy modowe m.in. Monnari, Greenpoint, Lavard, Routeman, a niedługo otwarty zostanie oddział banku PKO BP. W obiekcie na dłużej zdecydowała się pozostać także marka odzieżowa Medicine. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie kolejnych umów najmu i otwarcia nowych salonów.

Przypomnijmy, w Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.
Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.6