Galeria Renova
Galeria Renova

Pod koniec sierpnia 2014 roku do grona najemców Galerii Renova w Warszawie dołączył sklep dynamicznie rozwijającej się sieci odzieżowych dyskontów Textil Market.

Jest to 296. salon tej marki w kraju, natomiast pierwszy w Warszawie. W Galerii Rembielińskiej Textil Market zajął powierzchnię 310 mkw. i został zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii.

– Kolejny sklep z modą rodzinną w Galerii Renova to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Zależy nam, aby znaleźli w naszym centrum szeroki wachlarz produktów zarówno dla dzieci – odzież i akcesoria – jak i dla siebie oraz dla domu. A wszystko to w konkurencyjnych cenach – mówi Elżbieta Wontor, manager ds. komercjalizacji w Grupie Napollo, która jest właścicielem centrum.

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i klub Jatomi Pure Fitness. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, trzech banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej (m.in. kawiarnia coffeeplace, Tito Apetito, BurgerMama). Właścicielem Galerii jest Grupa Napollo (wcześniej znana jako NAP Invest Group).

Grupa Napollo zaprezentuje Galerię Renova oraz inne swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 1.6