My Gym

My Gym

W październiku na poziomie +1 Galerii Słupsk otwarty zostanie długo oczekiwany przez klientów centrum handlowego klub fitness sieci My Gym. Będzie to największy i zarazem najnowocześniejszy obiekt tego typu w całym regionie.

Na powierzchni ok. 900 mkw. My Gym będzie oferował swoim członkom m.in. salę do ćwiczeń siłowych, zajęcia fitness, zajęcia rowerowe, sauny suche i parowe oraz solaria i bary. Siłownia podzielona zostanie na cztery strefy. Każda strefa oferować będzie odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych.

Sieć My Gym z dużym powodzeniem funkcjonuje obecnie w innych centrach Handlowych na Pomorzu – Galerii Rumia czy Galerii Bałtyckiej. Firma My Gym SA planuje otwarcia kolejnych klubów fitness jeszcze w tym roku.

Znajdująca się w centrum miasta Galeria Słupsk o powierzchni całkowitej 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.

Galeria Słupsk należy do firmy Upside Property. Firma została założone przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku.