decathlon_easy
decathlon_easy

Z końcem sierpnia 2014 roku ruszył w CH Plaza Rzeszów pierwszy w regionie sklep sportowy sieci Decathlon Easy. Na otwarciu sklepu zjawiło się ponad tysiąc osób z całego Podkarpacia.

Nowy sklep Decatlon Easy znajduje się na parterze rzeszowskiej Plazy. Jego powierzchnia to ponad 1,1 tys. mkw. Decathlon Easy to nowy koncept na polskim rynku oferujący wyłącznie marki własne m.in. Quechua, Wedze czy Kipsta. Decathlon easy, który powstał w CH Plaza Rzeszów jest piątą placówką tej sieci w Polsce.

– To dla nas bardzo ważne wydarzenie. Przede wszystkim dlatego, że jako pierwsze centrum handlowe na Podkarpaciu wprowadzamy nowy koncept, jakim jest Decathlon Easy. Co bardzo ważne umowa najmu podpisana została na 20 lat. Nowa sieć, która pojawiła się w naszym centrum, swoją ofertą na pewno zainteresuje mieszkańców regionu. Decathlon już od wielu lat był bardzo wyczekiwany na Podkarpaciu i brakowało tej oferty. Tym bardziej cieszy nas to, że możemy zaspokoić potrzeby wielu klientów nie tylko z Rzeszowa – mówi Michał Zych, manager ds. marketingu CH Plaza Rzeszów.

W dwupoziomowym CH Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Decathlon easy, CityFit, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann, RTV Euro AGD oraz restaurację Kuk Nuk.

Obecnie trwają prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu CityFit.