Lokal sieci American Trading Company
Lokal sieci American Trading Company

W sierpniu 2014 roku rozpoczęła działalność kolejna restauracja pod marką Express Kuchnia Marche należąca do sieci American Trading Company. Nowy lokal ma 100 mkw. powierzchni i znajduje się w galerii City Center w Poznaniu.

Restauracja w poznańskim centrum handlowym to kolejna placówka franczyzowa. W planach spółki są kolejne.

– W Poznaniu posiadamy już własną restaurację Express Kuchnia Marche, która znajduje się w Starym Browarze oraz restauracje franczyzowe Kuchnia Marche w tzw. Okrąglaku i Express Kuchnia Marche w Galerii Malta. W najbliższym czasie w Poznaniu oraz innych miastach planowane są kolejne otwarcia nowych lokali. O szczegółach ekspansji opowiemy już we wrześniu podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition, gdzie obecni będą przedstawiciele naszej firmy – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Agnieszka Żółkiewicz, Project Manager, American Trading Company.

American Trading Company to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem. Spółka rozwija sieć restauracji i lokali gastronomicznych pod kilkoma brandami. Sieć lokali spółki jest rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. American Trading Company to właściciel jednej z najszybciej rozwijających się w Polsce sieci z jedzeniem na wagę oraz lokali oferujących kuchnie turecką i azjatycką. Posiada w swoim portfolio 13 restauracji własnych Express Kuchnia Marche oraz Sevi Kebab i Sevi Oriental oraz 13 restauracji franczyzowych. Firma jest również właścicielem znanej restauracji Splendido, Villa Caprice, Lulu Cafe oraz marki Bazylia Bar. Marka Express Kuchnia Marche oraz Sevi Kebab obecna jest w większości dużych miast w galeriach handlowych m.in. we Wrocławiu w galerii Dominikańskiej, Grunwaldzkiej, C.H. Magnolia w  galeriach w Poznaniu, Lubinie oraz w Nowym Sączu, Szczecinie, Katowicach.

Firma negocjuje kolejne umowy na terenie całego kraju oraz nieustannie poszukuje nowych lokalizacji w galeriach handlowych. Więcej o planach spółki podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Forum odbędzie się 17-18 września 2014 roku w Warszawie.