Ewa Szafrańska-Mądry, Balmain
Ewa Szafrańska-Mądry, Balmain

Ewa Szafrańska-Mądry dołączyła do warszawskiego zespołu Balmain Asset Management. Jako nowa dyrektor zarządzająca będzie odpowiadała za rozwój portfela nieruchomościowego spółki na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, poprzez rozwijanie istniejących i nowych obszarów biznesu, włączając w to nabywanie nieruchomości, rozwijanie wachlarza usług świadczonych przez firmę w zakresie kompleksowego zarządzania aktywami, nieruchomościami oraz procesem deweloperskim przy realizacji nowych inwestycji. W zakres jej obowiązków wchodzić będzie także nadzór nad stroną administracyjno-organizacyjną firmy w regionie CEE.

Ewa Szafrańska-Mądry wnosi do Balmain 16 lat doświadczenia zdobywanego w różnych obszarach branży nieruchomości obszaru CEE, od zarządzania procesami deweloperskimi w różnych sektorach nieruchomości komercyjnych, zarządzania aktywami funduszy inwestycyjnych poprzez organizację i finansowanie projektów, po tworzenie i realizację strategii rynkowej inwestycji.

Jak informuje firma, objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego jest Balmain to ogromne wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, że firma poszerza właśnie dotychczasową ofertę związaną z zarządzaniem nieruchomościami i rozbudowuje swój zespół do ponad pięćdziesięciu osób.

– Cieszę się, że dołączam do zespołu Balmain, który z powodzeniem realizuje kolejne projekty w Polsce, rozbudowuje swój portfel zarządzanych nieruchomości i wkrótce zamierza rozszerzyć zakres swojej działalności na inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Tak bogate doświadczenie firmy pozwala na stworzenie profesjonalnej, dojrzałej oferty, w której stawia się na kompleksową obsługę w zakresie: zarządzania aktywami, nieruchomościami, prowadzenia projektów deweloperskich i wynajmu powierzchni komercyjnych – mówi Ewa Szafrańska-Mądry.

Przez ostatnie 7 lat Ewa Szafrańska-Mądry zajmowała stanowisko dyrektora zarządzającego w grupie funduszy inwestycyjnych Grupa Azora. Wcześniej zajmowała stanowiska dyrektora ds. rozwoju w Apsys Polska i menedżera projektu w TK Development i Carrefour Polska.

Balmain Asset Management zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition na stoisku 4.12.