Robert Krupski, dyrektor ds. najmu i inwestycji z Adept Investment sp. z o.o.
Robert Krupski, dyrektor ds. najmu i inwestycji z Adept Investment sp. z o.o.

Robert Krupski został nowym dyrektorem do spraw najmu i inwestycji w firmie Adept Investment. – Korzystając z okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą z Adept Investment na stoisko 1.5 – mówi w rozmowie z portalem Retailnet, Robert Krupski, nowy dyrektor z Adept Investment sp. z o.o.

Robert Krupski posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, które zdobywał na stanowiskach menadżerskich, będąc odpowiedzialny za obszar ekspansji i inwestycji. Przez ostatnie 19 lat związany był z firmą Polbita sp. z o.o., gdzie jako dyrektor rozwoju odpowiedzialny był m.in. za budowę i otwarcie ponad 250 sklepów sieci Drogerii Natura. Aktualnie w Adept Investment jest współodpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii rozwoju spółki.

Bezpośrednio odpowiada za proces najmu obiektów będących w portfelu spółki oraz koordynuje proces inwestycji i wyposażania sklepów, na zlecenie wiodących sieci handlowych działających na terenie całego kraju. Poza zaangażowaniem przy realizacji procesu najmu we własnych obiektach, jest odpowiedzialny za pozyskiwanie od inwestorów nowych projektów do komercjalizacji oraz zarządzania.

– Aktualnie prowadzę działania mające na celu realizację kontraktów w zakresie komercjalizacji lokali, począwszy od negocjacji i uzgodnień technicznych po przygotowanie umów do podpisu. Oprócz tego, koordynuję i zarządzam usługami dla sieci handlowych w zakresie remontów, prac wykończeniowych i adaptacyjnych oraz aranżacji wnętrz. Aktualnie świadczymy te usługi dla wiodącej sieci drogerii i aptek w kilku lokalizacjach jednocześnie. Dla tej sieci zapewniamy również produkcję i montaż nowego układu mebli na terenie całego kraju – wyjaśnia w rozmowie z portalem Retailnet, Robert Krupski, nowy dyrektor ds. najmu i inwestycji z Adept Investment sp. z o.o.

– Zakres powyższych usług będę omawiał i proponował wszystkim rozwijającym się najemcom podczas zbliżających się targów. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą z Adept Investment na stoisko 1.5 – mówi nowy dyrektor ds. najmu i inwestycji z Adept Investment sp. z o.o.

Shopping Center Forum 2014 Fall Edition odbędzie się 17-18 września 2014 r. w Warszawie.