Grona Park
Grona Park

Nowo powstająca inwestycja realizowana przez spółkę Vantage Development S.A.– Park Handlowy Grona w Zielonej Górze – z końcem sierpnia 2014 roku osiągnęła stan surowy zamknięty. Otwarcie Grona Park przewidziane jest na grudzień 2014 roku.

Wejście projektu w kolejną fazę budowy nastąpiło zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia park handlowy zostanie otwarty dla mieszkańców Zielonej Góry.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z przebiegu budowy i realizacji całego projektu w Zielonej Górze, jak i z efektów procesu komercjalizacji PH Grona Park. Jest to dla nas tym bardziej istotne, że jest to pierwsza inwestycja Vantage Development SA realizowana w tym mieście, które w naszej ocenie ma bardzo duży potencjał rozwoju – mówi redakcji Retailnet Henryk Wojciechowski, dyrektor rozwoju i komercjalizacji.

Park Handlowy Grona Park w Zielonej Górze powstaje przy ulicy Wiejskiej na skrzyżowaniu Al. Zjednoczenia i Al. Wojska Polskiego, będących głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta. Grona Park będzie mieć ponad 4 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Do dyspozycji klientów będą sklepy oraz punkty usługowe, wśród których znajdą się marki takie jak Piotr i Paweł, Kolporter, czy apteka i drogeria. Oficjalne otwarcie inwestycji zaplanowane zostało na grudzień br. – jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Obok Grona Park w Zielonej Górze, spółka Vantage Development realizuje także podobny projekt we Wrocławiu – Park Handlowy Galaktyka, którego otwarcie zaplanowane jest na styczeń 2015 roku, oraz szereg innych inwestycji zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych.