Outlet Center w Lublinie
Outlet Center w Lublinie

W czasie wrześniowej edycji Shopping Center Forum na stoisku 6.5 swoje projekty zaprezentuje spółka Outlet Center Retail Management, odpowiedzialna za rozwój obiektów handlowych Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci w innych miastach.

– SCF to w tej chwili ważna platforma spotkań inwestorów i najemców i nie możemy jej pominąć – mówi w rozmowie z Retailnet reprezentujący inwestora Bartłomiej Wójtowicz, odpowiedzialny w spółce za wynajem.

– Centra outletowe powstały już w największych miastach Polski, natomiast projekty Outlet Center wypełnią lukę we wschodniej części kraju. W Outlet Center klient znajdzie dla siebie zarówno duży wybór marek odzieżowych, sportowych czy wyposażenia wnętrz, dla wygody klientów planowane są też kawiarnie, restauracja i plac zabaw dla dzieci. Lokalizacja obydwu inwestycji została przez nas starannie przemyślana, każdy z nich znajduje się więc w doskonałym punkcie na mapie miasta, jest dobrze skomunikowany zarówno przez sieć zmodernizowanych dróg, jak i włączony w siatkę komunikacji miejskiej – dodaje Wójtowicz.

Projekty funkcjonować będą w ramach parków handlowych, w obydwu lokalizacjach wspólnie z Castoramą, zaś w Białymstoku na kompleks handlowy składają się także dyskont spożywczy Biedronka i sieciowa stacja benzynowa Lotos. Uzupełnieniem będzie także planowany wielkopowierzchniowy salon meblowy ogólnopolskiej sieci Agata Meble. To wyjątkowe kompleksy na mapie Lublina i Białegostoku, nastawione na klientów nie tylko z miasta czy województwa, ale także licznie odwiedzających Lublin i Białystok gości z sąsiednich krajów.

Outlet Center Retail Management SA Sp. K. wchodzi w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA, będącej jednocześnie podmiotem zależnym od FIZ FORUM XVIII. Grupa zrealizowała już liczne projekty biurowe, administracyjne, mieszkaniowo-apartamentowe, handlowe oraz przemysłowo-produkcyjne na terenie kraju, w tym przede wszystkim w stolicy. Firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem inwestycji i prowadzeniem nadzoru nad jej realizacją.

Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.