Katarzyna Korpak, Galeria Jurajska
Katarzyna Korpak, Galeria Jurajska

Katarzyna Korpak objęła stanowisko dyrektora zarządzającego, należącej do GTC SA Galerii Jurajskiej. Zastąpi ona Piotra Myszkę, który pełnił te funkcję od otwarcia centrum w 2009 roku.

Katarzyna Korpak posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach zarządzających w branży nieruchomości komercyjnych. W latach 2005-2009 pełniła m.in. funkcję kierownika projektu w firmie Veranto Real Estate sp. z o.o., a następnie kierownika ds. koordynacji projektów w firmie Ires sp. z o.o., gdzie odpowiedzialna była m.in. za otwarcie pierwszego w Polsce parku handlowego Stop.Shop. w Legnicy.

Od 2009 roku w Metro Properties sp. z o.o. pełniła funkcje zastępcy dyrektora M1 Kraków oraz Magnolia Park we Wrocławiu, a następnie dyrektora centrum M1 Bytom oraz CH Tulipan w Łodzi. Katarzyna Korpak ukończyła Filologię Germańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest również absolwentką podyplomowych Studiów Managerskich na kierunku zarządzanie strategiczne na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Stanowisko dyrektora zarządzającego Galerii Jurajskiej obejmuje ona w ważnym dla obiektu momencie. We wrześniu centrum obchodzi swoje 5-urodziny. W zaledwie 5 lat galerii udało się zyskać pozycję lidera na lokalnym rynku.

– Moje zadanie będzie polegało przede wszystkim na umacnianiu i rozwoju roli, jaką Galeria Jurajska odgrywa dziś na regionalnym rynku centrów handlowych – zapowiada Katarzyna Korpak.

Nowa dyrektor stawia sobie także jasne cele. – Najważniejszy będzie rozwój relacji z najemcami i wspieranie ich w osiągnięciu dobrych wyników ekonomicznych. Po drugie moim celem jest uatrakcyjnianie przestrzeni publicznej Galerii Jurajskiej, jako miejsca, w którym lubimy robić zakupy, ale także chcemy spędzać swój wolny czas. Priorytetem będzie również dalszy rozwój oferty handlowej poprzez zaproszenie do współpracy nowych najemców w galerii, tak, aby była ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla mieszkańców Częstochowy i okolic – zapowiada.

Piotr Myszka, dotychczasowy dyrektor zarządzający Galerii Jurajskiej, odpowiedzialny będzie natomiast za rozwój nowego projektu, Galerii Północnej w Warszawie, realizowanego przez GTC SA, właściciela Galerii Jurajskiej.

Z projektami GTC SA będzie można zapoznać się podczas Shopping Center Forum 2014 na stoisku 4.5.