Tacamole – Mexican Grill
Tacamole – Mexican Grill

W Alei Smaków, czyli na II piętrze restauracyjnym Galerii Mokotów, pojawił się nowy lokal. Do oferty kulinarnej z propozycjami z całego świata, dołączył koncept Tacamole – Mexican Grill. Miejsce obfituje w dania tex-mex: burrito, quesadillas, tacos i guacamole. Nowo otwarty lokal ma samoobsługowy charakter.

– Idea Tacamole – Mexican Grill jest prosta, chcemy pokazać, że danie podane na szybko, czyli noszące niepochlebną nazwę fast-food może być zdrowe – wyjaśnia Radosław Nawrocki, członek zarządu Tacamole.

Dodaje również, że otwarcie lokalu w Galerii Mokotów jest wynikiem konsekwentnie realizowanej strategii, zakładającej do końca 2014 roku uruchomienie 4 lokali w Warszawie, a w 2015 roku kolejnych 5 w innych miastach.

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Galeria jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w których swoje pierwsze salony otwierają marki rozpoczynające ekspansję na polskim rynku.

W Polsce do firmy Unibail-Rodamco należą m.in. warszawskie centrum handlowe Arkadia i Galeria Mokotów, a także Warszawa Wileńska będąca połączeniem galerii handlowej i dworca kolejowego.

W ostatnich miesiącach firma Unibail-Rodamco rozpoczęła ogólnoeuropejską kampanię, mającą na celu silną identyfikację grupy centrów handlowych premium, należących do portfolio firmy.