Bonarka City Center
Bonarka City Center

Bonarka City Center

Oferta obuwnicza Bonarka City Center powiększyła się o salon sieci Kulig. Nowy sklep o powierzchni 68 mkw. mieści się na poziomie +1.

Salon obuwniczy Kulig posiada w swojej ofercie obuwie damskie, męskie, torebki, akcesoria oraz środki do ochrony i konserwacji obuwia. Firma działa na polskim rynku od 1991 roku.

– Kulig to marka, która oferuje obuwie najlepszych producentów polskich i zagranicznych. Kulig doskonale wpisuje się w wartości, na które Bonarka City Center kładzie nacisk, przy doborze idealnego mixu najemców – mówi Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TirGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

TriGranit Management Corporation (TGM) to organicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. w takich krajach, jak: Węgry, Polska, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Rumunia i Rosja. W portfolio zarządzanych nieruchomości znajdują się: centra handlowe, biura, centra rozrywki, centra edukacyjne, z których korzysta około 50 mln klientów rocznie. Jako jedna z największych firm w regionie TGM współpracuje z ponad 1,5 tys. najemcami.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka TriGranit Management Polska zaprezentuje na stoisku 2.4. krakowskie centrum handlowe Bonarka City Center.