Centrum Handlowe Galardia
Centrum Handlowe Galardia

Balmain Asset Management, firma specjalizująca się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych będzie po raz drugi wystawcą na Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

Jak poinformowali redakcję Retailnet przedstawiciele Balmainm, w tym roku firma zaprezentuje 19 projektów w tym 13 dużych i 6 mniejszych centrów handlowych.

– Forum jest miejscem spotkań przedstawicieli sieci handlowych i właścicieli nieruchomości, tworząc idealne warunki do rozmów dotyczących polskiej branży nieruchomości komercyjnych. Nasz zespół już od lat był obecny na Shopping Center Forum, lecz dopiero w zeszłym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie oferty na własnym stoisku. Targi okazały się dla nas ogromnym sukcesem – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Kondeja, Senior Director oraz Head of Leasing w Balmain Asset Management CEE.

Wśród promowanych przez Balmain Asset Management obiektów będą m.in.: Galeria Pomorska w Bydgoszczy, CH Galardia w Starachowicach, CH Ferio w Koninie, Aura Centrum Olsztyna, Park Handlowy Zakopianka, Galeria Panorama w Poznaniu, Family Point we Wrocławiu, CH Turzyn w Szczecinie, CH Borek we Wrocławiu czy Park Handlowy Arena w Gliwicach.

Firma Balmain Asset Management została założona w 2003 roku. W skład zespołu Balmain Asset Management wchodzą specjaliści dysponujący doświadczeniem z różnych obszarów rynku nieruchomości komercyjnych. Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1 tys. lokali handlowych na terenie 25 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.

Projekty Balmain zostaną zaprezentowane przy stoisku 4.12. Więcej informacji o Forum TUTAJ.