Salon 4F
Salon 4F

We wrześniu marka 4F zdecydowała się na dynamiczną ekspansję w centrach handlowych. Firma OTCF otworzy nowe sklepy oraz zmodernizuje już istniejące. Do sieci salonów dołączy 6 kolejnych lokalizacji.

– Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci – mówi redakcji Retailnet Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

 

Już pierwszy tydzień września przyniósł zmiany. 5 września otwarto nowy sklep marki 4F w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Natomiast tydzień później, 12 września, nowy salon firmowy wzbogaci ofertę Centrum Handlowego Atrium Promenada w Warszawie.

17 września, to kolejna data w napiętym harmonogramie marki, kiedy to w Centrum Handlowym Brodnica zostanie otwarty kolejny nowy salon 4F. Parę dni później, 19 września, należy spodziewać się aż dwóch uruchomień sklepów, w tym: nowego w Galerii Jurajskiej w Częstochowie i po remodelingu w krakowskiej Bonarce.

Na zakończenie miesiąca, przewidziane jest otwarcie zmodernizowanego i powiększonego salonu firmowego w warszawskiej Arkadii. Po tych zmianach liczba sklepów 4F wzrośnie do 133 punktów w całym kraju.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów odzieży i akcesoriów sportowych. Oferta marki wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.