leds-play-scf

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition będzie można poznać ofertę produktową firmy Led’s Play, która oferuje oświetlenie dla najemców. Z dotychczasowymi realizacjami firmy będzie można zapoznać się na stoisku 2.52.

– Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie w sklepie pomaga nie tylko wyeksponować sprzedawane produkty, to również wizytówka sklepu. Rozwój technologii sprawił, że światło jest jednym ze sposobów skutecznego pozycjonowania i wyróżnienia sklepu na tle konkurencji. O tym będziemy mówić podczas Shopping Center Forum – tłumaczy Józef Irek, prezes zarządu Led’s Play.

– Aranżacja i wystrój sklepów w ciągu ostatnich kilku lat zmieniły się nie do poznania. Stworzenie odpowiedniej atmosfery poprzez dobór iluminacji pozwala na wyróżnienie na tle konkurencji, zachęca do odwiedzenia sklepu oraz daje poczucie dobrej atmosfery w sklepie. To sposób oświetlenia eksponowanego towaru, jakość tego oświetlenia, stanowią w dużej mierze o decyzji podjętej przez klienta – dodaje.

Oferta Led’s Play daje możliwość nie tylko odpowiedniego wyeksponowania produktów, ale także wpływa na zmniejszenie kosztów energii.

– Oświetlenie proponowane przez nas, nie tylko pomoże w zwiększeniu sprzedaży ale znacząco może zredukować koszty energii elektrycznej, sprawności urządzeń klimatyzacyjnych, ale i koszty utrzymania każdej oprawy. Led’s Play proponuje rozwiązania dedykowane dla sieci sprzedaży oraz doradztwo w technice oświetlenia. Dysponujemy również możliwością rozwiązań dedykowanych, aby wspólnie osiągnąć sukces – twierdzi Józef Irek.

– Zapraszamy do naszego stoiska 2.52, gdzie wspólnie będziemy mogli znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy – dodaje.

Więcej informacji nt. Forum znajduje się TUTAJ.