Sklep Deichmann
Sklep Deichmann

Deichmann planuje otworzyć 36 nowych sklepów do końca 2015 roku. Mimo zmieniających się warunków ekonomicznych tempo rozwoju spółki Deichmann-Obuwie sp. z o.o. od wielu już lat utrzymuje się na tym samym wysokim poziomie. Dzięki temu sieć sklepów powiększa się w Polsce corocznie o dodatkowe 20-25 nowych placówek. Takie tempo rozwoju firma utrzymała także w roku 2014.

Do końca sierpnia br. udało się jej otworzyć już 12 nowych sklepów m.in. w Kaliszu (Galeria Amber), Łomiankach (CH Auchan), Lublinie (Atrium Felicity), Radomsku (CH Era Park), Turku (CH Karuzela), Żorach, Milanówku i Słupsku. Do końca roku Deichmann zamierza podwoić tę liczbę. Kolejne otwarcia zaplanowano w Olsztynie, Bydgoszczy, Lesznie. Sieć otworzy także placówki, w miastach, w których była dotąd nieobecna tj: Ełku, Nowej Soli, Chełmie, Żarach, Bartoszycach, Jarocinie, czy Śremie. Dział ekspansji spółki pracuje już też intensywnie nad planami na rok 2015 planując 23 nowe otwarcia.

Z przedstawicielami spółki Deichmann-Obuwie będzie można spotkać się na targach SCF 2014. – Reprezentacja firmy Deichmann także w tym roku weźmie udział w jesiennej edycji Shopping Center Forum. Od wielu już lat konsekwentnie rozwijamy sieć naszych sklepów, otwierając corocznie przynajmniej 20 nowych placówek – mówi portalowi Retailnet Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann Obuwie sp. z o.o.

Firma Deichmann posiada ponad 3 tys. sklepów w 22 krajach (Niemcy, Polska, Szwecja, Litwa, Czechy, Słowacja, Austria, Dania, Holandia, Wielka Brytania, Szwajcaria, Węgry, Słowenia, Włochy, Chorwacja, Rumunia, Serbia, Bułgaria, Turcja, Hiszpania oraz USA) i zatrudnia 32,5 tys. pracowników. Charakterystyczną cechą firmy Deichmann jest finansowanie jej rozwoju z własnych środków, bez kredytów i pożyczek. W Polsce marka Deichmann jest obecna od 1997 roku.

Deichmann nie tylko oferuje produkty online ale również aktywnie prowadzi modowy trendblog. Właśnie na nim klienci firmy zawsze znajdą informacje ze świata mody, najciekawsze trendy oraz informacje kulturalne. Firma podjęła współpracę z blogerkami modowymi, które piszą posty oraz zamieszczają zdjęcia stylizacji w butach Deichmann. http://www.deichmann.com/corp/trendblog/PLpl/.