Shopping Center Forum
Shopping Center Forum

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 zostanie zaprezentowanych kilkadziesiąt nowych obiektów handlowych, które zostaną otwarte do końca 2014 roku i w 2015. Z raportu Jones LangeLasalle wynika, że w samym tylko 2014 roku rynek może wzbogacić się o – łącznie – ok. 564 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. W Polsce, w budowie jest obecnie ok. 794 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. Większość z planowanych obiektów zostanie zaprezentowanych na Forum.

Na liście inwestycji, które w najbliższym czasie przyjmą pierwszych gości są m.in. Galeria Sudecka w Jeleniej Górze, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Sukcesja w Łodzi, Tarasy Zamkowe w Lublinie, Ferio Wawer w Warszawie, Outlet Toruń, Plac Vogla w Warszawie, Prochownia w Warszawie, Galeria Świnoujście, CH Nowy Rynek Jeleniej Górze, Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim, Dekada Malbork, Vendo Park Chełm, Fabryka Wołomin, Galeria Królewska w Sandomierzu, Galeria Galardia w Starachowicach czy Galeria Stalowa w Stalowej Woli.

To tylko niektóre spośród projektów, które w najbliższym czasie finalizować będą proces komercjalizacji. Z deweloperami, inwestorami i zespołami komercjalizującymi wszystkie nowo powstające inwestycje będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Shopping Center Forum w swojej wieloletniej tradycji zawsze było miejscem, gdzie po raz pierwszy prezentowano nowe inwestycje. Inwestorzy wielokrotnie dopiero na Forum rozpoczynali proces komercjalizacji, weryfikowali swoje projekty i  decydowali o ich powodzeniu właśnie podczas rozmów prowadzonych podczas Forum.  Od wystawców wiem, że na Forum będziemy mieli kilka absolutnych debiutów  – mówi redakcji Retailnet Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający Shopping Center Forum.

Łącznie podczas Forum zostanie zaprezentowanych ponad 170 obiektów, zarówno istniejących, realizowanych jak i planowanych.

Projekty największych firm deweloperskich specjalizujących się w inwestycjach komercyjnych zostaną przedstawione w centrum wystawienniczym w Warszawie w EXPO XXI na ponad 60 stoiskach.

Dotychczas udział w Forum potwierdzili także przedstawiciele ponad 240 sieci handlowych i innych najemców.

Forum odbędzie się 17-18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.