Shopping Center Forum
Shopping Center Forum
Shopping Center Forum
Shopping Center Forum

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 zostanie zaprezentowanych kilkadziesiąt nowych obiektów handlowych, które zostaną otwarte do końca 2014 roku i w 2015. Z raportu Jones LangeLasalle wynika, że w samym tylko 2014 roku rynek może wzbogacić się o – łącznie – ok. 564 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. W Polsce, w budowie jest obecnie ok. 794 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. Większość z planowanych obiektów zostanie zaprezentowanych na Forum.

Na liście inwestycji, które w najbliższym czasie przyjmą pierwszych gości są m.in. Galeria Sudecka w Jeleniej Górze, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Sukcesja w Łodzi, Tarasy Zamkowe w Lublinie, Ferio Wawer w Warszawie, Outlet Toruń, Plac Vogla w Warszawie, Prochownia w Warszawie, Galeria Świnoujście, CH Nowy Rynek Jeleniej Górze, Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim, Dekada Malbork, Vendo Park Chełm, Fabryka Wołomin, Galeria Królewska w Sandomierzu, Galeria Galardia w Starachowicach czy Galeria Stalowa w Stalowej Woli.

To tylko niektóre spośród projektów, które w najbliższym czasie finalizować będą proces komercjalizacji. Z deweloperami, inwestorami i zespołami komercjalizującymi wszystkie nowo powstające inwestycje będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Shopping Center Forum w swojej wieloletniej tradycji zawsze było miejscem, gdzie po raz pierwszy prezentowano nowe inwestycje. Inwestorzy wielokrotnie dopiero na Forum rozpoczynali proces komercjalizacji, weryfikowali swoje projekty i  decydowali o ich powodzeniu właśnie podczas rozmów prowadzonych podczas Forum.  Od wystawców wiem, że na Forum będziemy mieli kilka absolutnych debiutów  – mówi redakcji Retailnet Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający Shopping Center Forum.

Łącznie podczas Forum zostanie zaprezentowanych ponad 170 obiektów, zarówno istniejących, realizowanych jak i planowanych.

Projekty największych firm deweloperskich specjalizujących się w inwestycjach komercyjnych zostaną przedstawione w centrum wystawienniczym w Warszawie w EXPO XXI na ponad 60 stoiskach.

Dotychczas udział w Forum potwierdzili także przedstawiciele ponad 240 sieci handlowych i innych najemców.

Forum odbędzie się 17-18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.