Bon Apetito
Bon Apetito

Kolejny lokal Bon Apetito pojawia się w Warszawie. Nowe miejsce znalazło się w Alei Smaków, na II piętrze Galerii Mokotów, którą aktualnie tworzy kilkanaście restauracji.

Nowy lokal jest dziewiątą restauracją w dorobku Bon Apetito. Marka jest znana jako zdrowa alternatywa popularnego fast-foodu.

– Otwarcie w Galerii Mokotów było strategiczną decyzją. Ludzie z pobliskich biurowców są zapracowani, często brakuje im czasu by odpowiednio komponować posiłki. U nas ten problem znika, produkty są przygotowywane w taki sposób by zachowały jak największą ilość składników odżywczych i jednocześnie zachowały naturalny smak. Przy obecnej modzie na bycie eko, fit i zdrowe odżywianie oferta naszego lokalu jest strzałem w dziesiątkę. Szczególnie popularny jest ostatnio łosoś na parze – wyśmienicie przyrządzany przez naszych szefów kuchni – tłumaczy przedstawiciel sieci.

Bon Apetito to sieć restauracji znajdujących się na terenie najbardziej prestiżowych galerii handlowych w Polsce. Tworzy sieć lokali ze zdrową żywnością

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.