CH Karolinka
CH Karolinka

Promod dołączył do grona najemców CH Karolinka w Opolu. Salon popularnej francuskiej marki oferującej przede wszystkim elegancką damską odzież i akcesoria, zajmie lokal o powierzchni 180 mkw.

Nowy salon zostanie zlokalizowany przy głównym wejściu do opolskiej galerii. Otwarcie sklepu zaplanowano na 12 września tego roku. Salon Promod w CH Karolinka, mieszczący się vis-a-vis fontanny, powita odwiedzających najnowszą kolekcją jesień-zima 2014. Będzie to druga placówka tej sieci w Opolu.

Marka Promod powstała we Francji blisko 40 lat temu. Obecnie sieć posiada ponad 1050 sklepów w 50 krajach na całym świecie, oferując modowe kolekcje znane z najwyższej jakości. Oprócz odzieży, klientki sklepów Promod mogą też w nich znaleźć obuwie, torebki i oryginalną biżuterię.

Centrum Handlowe Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, obejmujący galerię i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej, oferuje klientom ok. 120 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. W ofercie galerii znajdują się najpopularniejsze z polskich i międzynarodowych marek. Park handlowy z centrum wyposażenia wnętrz skupia natomiast sklepy pomocne w urządzeniu domu i ogrodu. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2,6 tys. samochodów.