Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Grupa Gastromall kontynuuje dynamiczne tempo rozwoju sieci restauracji Olimp. W ostatnim czasie spółka otworzyła lokal w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Otwarcie 9. w tym roku lokalu, w Galerii Warmińskiej nie jest ostatnim.

– Nowo otwarta restauracja w Galerii Warmińskiej ma 95 mkw. powierzchni i znajduje się w strefie food court galerii. Do końca grudnia 2014 roku powstaną przynajmniej jeszcze trzy nowe lokale. W centrum handlowym Brama Mazur w Ełku oraz dwa lokale w Krakowie – powiedział redakcji Retailnet Piotr Niemiec reprezentujący Grupę Gastromall.

Założenie spółki Gastromall, jak poinformowano, jest otwarcie przynajmniej jednego lokalu w miesiącu i jak zapewnia zarząd sieci, takie założenie zostanie w pełni spełnione.

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę, wdrażana jest platforma online, ułatwiająca partnerom biznesowym grupy oraz franczyzobiorcom prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją. Projekt ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy centralą a jednostkami franczyzowymi, a także zwiększenie potencjału marki Olimp oraz innych brandów grupy poprzez efektywne i sprawne zarządzanie.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp oraz Lovit. Niedawno Gastromall wprowadził także na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na indywidualnie zamówienie klienta.