Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.
Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.

– Targi Shopping Center Forum to największe w regionie spotkanie najemców i deweloperów centrów handlowych. Dla generalnego wykonawcy to nie tylko doskonała okazja, by zaprezentować portfolio dotychczasowych realizacji czy nawiązać nowe kontakty biznesowe, które w przyszłości być może zaowocują nowymi kontraktami. SCF 2014 to także nowoczesna platforma, pozwalająca poznać aktualne potrzeby i oczekiwania rynku oraz porozmawiać o aktualnych problemach branży. Szanse, jakie uczestnikom stwarza udział w SCF 2014 powodują, że nie może nas zabraknąć podczas tak prestiżowego wydarzenia. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska nr 3.41. – mówi portalowi Retailnet  Eric Agnello, dyrektor generalny firmy RD bud.

Wielkopowierzchniowe centra handlowe to sektor rynku nieruchomości, który nieustannie się rozwija i nie traci na atrakcyjności wśród inwestorów. Nowych obiektów sukcesywnie przybywa, co więcej, coraz częściej zachwycają one oryginalną architekturą i swoją kubaturą. Standardem staje się wykorzystanie nowoczesnych materiałów i rozwiązań. Za ostateczny kształt inwestycji odpowiedzialny jest generalny wykonawca.

Urzeczywistnianie założeń inwestorów i koncepcji projektantów nie jest łatwym wyzwaniem, ale firma RD bud doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Rozwijając się dynamicznie, umacnia swoją pozycję na rynku i systematycznie zwiększa liczbę realizacji zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Jako generalny wykonawca, wywodzący się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, specjalizuje się w budowie „pod klucz” centrów handlowych, hoteli, biur, centrów logistycznych i przemysłowych. Ale firma RD bud oferuje nie tylko wykonawstwo obiektów od podstaw, ale również modernizacje, rozbudowy i adaptacje funkcjonujących już obiektów. Wizytówką firmy jest bezwzględna dbałość o to, by droga do pełnej satysfakcji klienta ugruntowana była działaniami pozostającymi w zgodzie z naturą. Firma wyraża bowiem przekonanie, że tylko równowaga między zaawansowaną technologią, a ochroną środowiska pozwala na tworzenie wyjątkowych pod względem stylu i użyteczności obiektów budowlanych.

CH Riviera
CH Riviera

Szczególne znaczenie w bogatym portfolio spółki zajmują obiekty z sektora nieruchomości handlowych. Wśród nich warto wyróżnić Centrum Handlowe Riviera w Gdyni – 118 000 mkw. Intrygująca elewacja, efektowna linia budynku oraz zastosowane materiały przełamują dotychczasowe standardy w budowie tego typu obiektów. Realizacja tego projektu potwierdza, że technologia może pozostawać w zgodzie z naturą. Niedawno zrealizowanym projektem RD bud jest budowa stanu surowego Centrum Handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Powierzchnia 35 500 mkw. czyni z niego największy tego typu obiekt w rejonie Zagłębia Dąbrowskiego. Spółka w charakterze generalnego wykonawcy zrealizowała również budowę „pod klucz” marketów budowlanych Castorama, m.in. w Warszawie, Bielanach Wrocławskich, Bielsku-Białej, Gdańsku, Wałbrzychu oraz kilku innych polskich miastach. Ostatnio portfel ukończonych realizacji firmy RD bud wzbogacił się o prestiżowy projekt – modernizację jednego z największych w Polsce Centrum Handlowego Arkadia w Warszawie. Stopniowa realizacja poszczególnych stref odbywała się w godzinach nocnych, tak aby nie zakłócić funkcjonowania obiektu.

Z pełną ofertą firmy RD bud będzie można zapoznać się już w dniach 17-18 września 2014 r. podczas targów Shopping Center Forum, przy stoisku nr 3.41.