Nowe Centrum Sopot
Nowe Centrum Sopot
Nowe Centrum Sopot
Nowe Centrum Sopot

Spółka Adept Investment podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum zaprezentuje zarówno nieruchomości z portfela spółki, jak i obiekty komercjalizowane na zlecenie.

Adept Investment już po raz 6 zaprezentuje swoją ofertę podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. O projektach spółki na Forum opowiedzą m.in. Michał Oziębała, prezes zarządu Adept Investment oraz Robert Krupski, nowy dyrektor do spraw najmu i inwestycji w firmie Adept Investment.

– Korzystając z okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą z Adept Investment na stoisko 1.5 – mówi w rozmowie z portalem Retailnet, Robert Krupski, nowy dyrektor z Adept Investment sp. z o.o.

Na stoisku 1.5 zostaną zaprezentowane nieruchomości z portfela spółki jak i obiekty komercjalizowane na zlecenie wśród których możemy wyróżnić: Park Handlowy E w Zduńskiej Woli, Park Handlowy Radzyń Podlaski, Galeria Królewska w Sandomierzu, Centrum Handlowe Radomsko, Park Handlowy Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim oraz Nowe Centrum Sopot.

Adept Investment to spółka z polskim kapitałem, pozyskująca nieruchomości oraz realizująca projekty inwestycyjne na terenie całego kraju. Specjalizuje się w inwestycjach w budowę obiektów handlowych do 3 tys. mkw. oraz komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych. Nowym segmentem działalności spółki jest realizacja projektów mieszkaniowych wraz z funkcją handlowo – usługową, a pierwsze projekty powstaną w Warszawie, przy Al. Krakowskiej i Al. Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo Adept Investment świadczy usługi budowlano – remontowe i adaptacyjne oraz dostarcza meble i manekiny dla sieci handlowych na terenie całego kraju.

Aktualnie w portfelu firmy znajduje się blisko 60 tys. mkw. powierzchni pod handel w Polsce. Adept Investment równolegle inwestuje w miasta małej i średniej wielkości m.in. we Włocławku, jak i w duże aglomeracje takie jak Warszawa i Kraków. Suma wydatków na zakup nieruchomości w II kwartale tego roku wyniosła 28 mln zł.