Zielone Arkady
Zielone Arkady

Po raz kolejny firma ECE Projektmanagement weźmie udział w jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Jednym z głównych projektów, który zaprezentuje deweloper będzie Galeria Zielone Arkady w Bydgoszczy.

– Shopping Center Forum to dla nas okazja do spotkania z całą branżą, podtrzymania bieżących i nawiązania nowych kontaktów. Podczas wydarzenia mamy szansę odpowiedzieć na wszelkie pytania, rozwinąć wątki interesujące naszych rozmówców i dostarczyć bardziej szczegółowych informacji. Najważniejszym elementem wrześniowego SCF 2014 będzie prezentacja naszych 2 najnowszych projektów: rozbudowy Galerii Bałtyckiej i Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy, która jest naszą najnowszą inwestycją – mówi dla Retailnet Leszek Sikora, dyrektor zarządzający ECE Projektmanagement Polska.

– Forum to możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma potencjalnymi partnerami, szansa na intensywne rozmowy i szersze przedstawienie naszych propozycji. Nie bez znaczenia są oczywiście warunki stworzone przez organizatorów SCF, które urasta do rangi istotnego wydarzenia w naszym profesjonalnym kalendarzu – dodaje.

W czasie Forum wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się m.in. ze szczegółami rozbudowy galerii mieszczącej się w Gdańsku.

– Podczas Forum zaprezentujemy szczegóły dotyczące rozbudowy Galerii Bałtyckiej. Do obecnych 46 tys. mkw. powierzchni najmu dodamy około 15 tys. kolejnych mkw. na 3 kondygnacjach. Powiększona o około 1/3 Galeria Bałtycka będzie największym centrum handlowym w Trójmieście. Myślę, że po rozbudowie Galeria Bałtycka umocni swoją pozycję ulubionego miejsca zakupów mieszkańców Trójmiasta i regionu – twierdzi dyrektor zarządzający ECE Projektmanagement Polska.

Podczas SCF 2014 będzie można również dowiedzieć się więcej o nowej inwestycji ECE Projektmanagement – Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy.

– Dużo uwagi poświęcimy Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy, która jest w fazie przygotowawczej. Wyjątkowość Galerii Zielone Arkady budujemy na kompletnej obecności prestiżowych marek modowych. Jednocześnie ich zróżnicowanie, zarówno pod względem asortymentu, jak i dostępności cenowej, decyduje o uniwersalności oferty. Otwarcie kompleksu Zielone Arkady zaplanowano na jesień 2015 roku. Na jego terenie znajdować się będzie ok. 200 sklepów, Z końcem 2013 roku uprawomocniła się decyzja o pozwoleniu na budowę – dodaje Leszek Sikora.

ECE Projektmanagement jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Spółka na stoisku 5.3 zaprezentuje swoje projekty handlowe.