Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich marka Meta oferująca markową odzież i obuwie sportowe urozmaiciła swoją ofertę o produkty firmy Adidas. Sklep zostały powiększony o 151 mkw. i obecnie zajmuje powierzchnię 333 mkw. Lokal znajduje się na parterze wrocławskiego centrum handlowego. Nowo otwarty salon jest 8. sklepem sieci.

Sklep Meta oferuje najnowsze kolekcje znanych producentów: Nike, Adidas, Adidas Orginals, Puma, Converse, New Balance, Vans i wiele innych. W oferowanym asortymencie znajduje się szeroki wybór obuwia, odzieży oraz akcesoriów dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

– Po zwiększeniu powierzchni i reorganizacji wnętrza Meta prezentuje się okazale. Sklep zyskał bardzo dużą witrynę, która pozwala na doskonałą ekspozycję asortymentu. Imponujące wrażenie robią ściany pełne kolorowych butów. Bogata oferta Mety zapewne spotka uznanie wielu klientów naszego centrum – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji centrum handlowego Arkady Wrocławskie.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją centrum jest akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.

Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający Sky Tower SA będzie uczestnikiem Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.