Agora Bytom
Agora Bytom

Nowy, powiększony salon Carry, przestronny salon CCC i centrum rozrywki Laser House. To tylko niektóre z ostatnich nowości Agory Bytom. Największa galeria handlowa w Bytomiu rozszerza ofertę handlową.

Agora Bytom otwiera kolejne sklepy – właśnie podpisała umowę z polską marką Carry. Oferta modowa galerii poszerzy się o sklep, który otwarty zostanie na powierzchni 600 metrów. To nie jedyna zmiana w tym sektorze. Na początku września ponownie został otwarty powiększony i odświeżony salon CCC, który dzięki dodatkowej przestrzeni zajmuje 820 mkw.

W czasie wakacji na liście najemców pojawiły się również Butik Ryłko by Agnes & Paul, piekarnia Stary Kredens, Pizzeria da Italia oraz ekologiczna, parowa Myjnia Renomme.

– Prowadząc rozmowy handlowe wybieramy marki, które uzupełnią naszą ofertę i będą realizować potrzeby naszych klientów. Agora przyciąga kolejne znane firmy, które wybierają galerię ze względu na jej atuty i bardzo prężny rozwój – mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

Agora Bytom poszerza także swoją ofertę rozrywkową. Nowością w galerii jest Laser House, czyli pole do coraz bardziej popularnego w Polsce laserowego paintballa. Dzięki temu po otwartym pod koniec 2013 roku klubie Pin-Up! galeria zyskała kolejny bardzo ciekawy punkt na mapie miasta.

– Pomimo powszechnego wakacyjnego zwolnienia tempa, rozwój naszej galerii nie ustaje ani na chwilę. Najemcy doceniają nasze ruchy i ciągłą pracę nad poszerzaniem oferty, a galeria notuje coraz lepsze wyniki, co jest dowodem zadowolenia klientów – podsumowuje Mirosław Cechowski.

Agora Bytom to galeria handlowo-rozrywkowa w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się ponad 100 sklepów oraz restauracje, klub fitness, centrum rozrywki, multipleks, galeria sztuki i sala widowiskowa. Z galerią sąsiaduje również parking na 800 samochodów. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Agora Bytom

Więcej o centrum Agora Bytom podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Obiekt zostanie zaprezentowany przy stoisku 2.51