Realizacja firmy Wojnarowscy w centrum handlowym
Realizacja firmy Wojnarowscy w centrum handlowym

Podczas Shopping Center Forum będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oświetlenia przeznaczonymi dla najemców i całych obiektów handlowych.

W SCF weźmie udział m.in. firma Wojnarowscy sp. z o. o. – dostawca źródeł światła i opraw LED pod marką Spectrum. Firma zaprezentuje swoje projekty na stoisku 4.111.

Zdaniem przedstawicieli spółki najnowsze trendy w oświetleniu to oszczędność, ekologia oraz wydajność. Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie opraw oświetleniowych wprowadzanych na rynek pod marką Spectrum Integra LED spełniają wszystkie te kryteria.

Produkty firmy oferują nowoczesne wzornictwo opraw oświetleniowych LED marki Spectrum Integra LED. Oferowane oprawy wykonane z wysokogatunkowych materiałów cechują się funkcjonalnością, trwałością oraz współczesnym designem. Znajdują zarówno zastosowanie w centrach handlowych, biurach, muzeach, kościołach, hotelach, obiektach mieszkalnych oraz jako oświetlenie do zastosowań specjalnych. Produkty Spectrum Integra LED oświetlają co raz więcej obiektów o różnym przeznaczeniu, zarówno w kraju jak i za granicą.

Dostawcą opraw oświetleniowych Spectrum Integra LED jest firma Wojnarowscy sp. z o.o. – dostawca opraw oświetleniowych LED oraz źródeł światła LED. Dzięki zebranym doświadczeniom, zdobytej wiedzy oraz rozbudowanym kontaktom handlowym z producentami z całego świata, firma Wojnarowscy znana jest jako wyspecjalizowany dostawca systemów oświetleniowych w Polsce. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od projektu na serwisie kończąc.

Shopping Center Forum odbędzie się 17-18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.