Kids place, Shutterstock
Kids place, Shutterstock

Firma RO-AN – producent i ogólnopolski operator placów zabaw i automatów dla dzieci zlokalizowanych w centrach handlowych realizuje zapowiadany plan ekspansji. Wkrótce nowe otwarcia.

– Właśnie podpisaliśmy kolejną umową najmu powierzchni na realizację placu zabaw dla dzieci. Tym razem do mapy naszych atrakcyjnych lokalizacji dodajemy województwo świętokrzyskie, gdzie w połowie października bieżącego roku otwarta zostanie w Starachowicach galeria handlowa o nazwie Galardia – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Beata Wiśniewska HR&Marketing Director firmy RO-AN.

Nowy plac zabaw pod szyldem Bajkowy Labirynt to 16. plac zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Na powierzchni 120 mkw. znajdować się będzie konstrukcja zabawowa, basen z kolorowymi piłkami, zjeżdżalnia, trampolina i wiele ciekawych zabawek. Będzie tam również specjalny kącik malucha przeznaczony do bezpiecznej zabawy młodszych dzieci od 0-3 lat z rodzicami. Nie zabraknie tam także salki urodzinowej do organizacji przyjęć urodzinowych i zabaw okolicznościowych.

– Wzbogaceniem naszej oferty będą interesujące moduły edukacyjne, dostosowane do wszystkich grup wiekowych, rozwijające umiejętności motoryczne i umysłowe dzieci. Koncept ten został przez nas niedawno wdrożony na otwartym na nowo placu zabaw U Misia w CH 3 Stawy w Katowicach i spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów. Dla wygody rodziców i przyjemności dzieci będzie tam także możliwość wypożyczenia specjalnego autka z dużym koszem na zakupy – podkreśla Beata Wiśniewska.

Obecnie RO-AN posiada 14 placów zabaw w całej Polsce, działających pod szyldem: Bajkowy Labirynt oraz U Misia. W trakcie realizacji jest nowy plac zabaw w opolskim centrum handlowym Turawa Park, który niebawem zostanie otwarty.

– Wkrótce podpiszemy umowy najmu na inne lokalizacje, o czym niebawem z przyjemnością poinformujemy – dodaje Beata Wiśniewska.

Firma RO-AN powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. Od 19 lat skupia się na współpracy tylko z centrami i galeriami handlowymi, oferując rozwiązania w branży rozrywki dla dzieci. Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt i U Misia jest także producentem i operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Posiada także maszyny licencjonowane, na licencjach takich producentów, jak m.in.: Disney, Warner Bros, Hit Entertainment i inne.

Przedstawiciele firmy RO-AN będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Forum odbędzie się 17 – 18 września w Warszawie.