Salon Tous, fot. Tous
Salon Tous, fot. Tous

Salon Tous, fot. Tous

W bieżącym roku firma Oriens Bijou sp. z o.o. bardzo dynamicznie rozwija sieć salonów ekskluzywnej marki Tous. W ostatnich tygodniach otwarto dwa nowe sklepy – w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, a także przy ulicy handlowej Krupówki w Zakopanem.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, to nie koniec ekspansji tego brandu na naszym rynku. Do końca roku firma planuje otworzyć jeszcze kilka sklepów.

– Mamy w planach otwarcie jeszcze 6-7 salonów w centrach handlowych na terenie naszego kraju. Jeśli jednak wszystko pójdzie po naszej myśli, to może się okazać, że otworzymy do grudnia nawet 9 salonów i tym samym zakończymy 2014 rok z liczbą 30. sklepów Tous – mówi w rozmowie z Retailnet Michał Pala z firmy Oriens Bijou sp. z o.o., przedstawiciela Tous w Polsce.

Najnowszy warszawski salon sieci mieszczący się w Arkadii jest już 21. lokalizacją w brandu w Polsce oraz 10. salonem otwartym od początku roku. Firma zajęła w stołecznym centrum handlowym lokal o powierzchni 60 mkw.

– Kolejne sklepy rozpoczną działalność w istniejących już, prestiżowych centrach handlowych, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Nie wykluczamy jednak w przyszłości otwarć w nowo powstających obiektach handlowych, które mają duży potencjał. Obecnie rozwijamy sieć w największych miastach kraju, ale nasza marka oferuje przystępne cenowo produkty premium, które z na pewno znalazłyby klientów w średnich miastach – dodaje Michał Pala.

Spółka Oriens Bijou sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem marki w naszym kraju. Obecnie w Polsce działa 21 salonów brandu. Obecnie marka Tous rozwijana jest wyłącznie w galeriach handlowych m.in.: w Galerii Mokotów i CH Arkadii (Warszawa), Starym Browarze (Poznań), w Silesia City Center (Katowice), Bonarka City Center (Kraków), w Manufakturze (Łódź), Magnolii Park (Wrocław). Średnia powierzchnia salonu wynosi 60 mkw.

Tous to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920 roku.  Znakiem rozpoznawczym marki jest miś. Tous posiada ponad 180 salonów w Hiszpanii i około 500 na całym świecie. Marka jest obecna w Polsce od 2009 roku.

Tous to marka biżuteryjna, która w ofercie posiada także galanterię skórzaną, torebki, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, walizki, portfele czy szale.