Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

Firma Upside Property, do której należą Galeria Jastrzębie, Galeria Rumia oraz Galeria Słupsk prowadzi aktywną rekomercjalizację tych obiektów.

Jak ustaliła redakcja Retailnet pod koniec września asortyment oferowany przez Galerię Jastrzębie powiększy się o modową markę Greenpoint. Najemca otworzy lokal na poziomie 0, na powierzchni 85 mkw.

Marka Greenpoint oferująca odzież damską i akcesoria istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Oferta sklepu skierowana jest do kobiet powyżej 25. roku życia i to właśnie one są głównymi odbiorcami kolekcji.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichamnn, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi. Obiekt skomercjalizowany jest w niemal 100 proc.

Z kolei 10 września br. na poziomie -1 Galerii Rumia nastąpiło otwarcie sklepu zoologicznego Planeta Zwierząt. Sklep zajął lokal o powierzchni około 215 mkw.

Planeta Zwierząt oferuje swoim klientom największy w Trójmieście wybór zwierząt. W ofercie sklep posiada też karmy oraz akcesoria dla zwierząt.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann , CCC , Biedronka, Neonet i Jysk.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, obiekt skomercjalizowany jest obecnie w 93 proc.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.