Ptak SA
Ptak SA

 

Ptak SA

Ptak Outlet w dniach 17-18 września 2014 roku zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum w Warszawie przy stoisku 3.4

– Udział w Shopping Center Forum będzie idealną okazją do przedstawienia projektów firmy, przeprowadzenia kontraktacji i pozyskania nowych klientów z branży odzieżowej. Podczas udziału w tym wydarzeniu zaoferujemy współpracę markom z branży mody damskiej. Shopping Center Forum będzie też okazją do zaprezentowania pierwszego w Europie Miasta Mody – Ptak Fashion City, w ramach którego funkcjonuje Ptak Outlet – mówi redakcji Retailnet Tomasz Szypuła członek Rady Nadzorczej Ptak SA.

Ptak Fashion City to jedyne miejsce w Europie łączące w sobie działalność: Centrum Handlu Hurtowego, Ptak Mody – największego w Polsce showroomu odzieży z funkcją sprzedaży hurtowej stacjonarnej i przez internet, Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo oraz Ptak Outlet.

– Jest to główny ośrodek eksportu polskiej odzieży na rynki światowe. Ptak Fashion City to miejsce działalności handlowej tysięcy polskich producentów odzieży. Stało się ono magnesem zarówno dla milionów klientów z całego świata, ale także dla kreatorów mody, projektantów i wytwórców. W ramach Miasta Mody odbywają się największe w Europie Międzynarodowe Targi Mody Ptak Expo, podczas których prezentowane są najnowsze kolekcje najlepszych polskich i zagranicznych projektantów. Ptak Fashion City tworzy nowe trendy i kreuje modę – to centrum przemysłu modowego odziaływujące na europejskie rynki odzieżowe. Rocznie Miasto Mody odwiedza około 6 milionów klientów z całego świata, a ich liczba wciąż rośnie. Ptak Fashion City zlokalizowane jest w pobliżu węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A1 i drogę ekspresową S8 – dodaje Tomasz Szypuła.

W ramach Ptak Fashion City swoją działalność prowadzi Ptak Outlet – największy w Polsce i pierwszy w regionie outlet odzieżowy o zasięgu międzynarodowym. Ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej i docelowo pomieści 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Swoim wyglądem nawiązuje do architektury XIX-wiecznej Łodzi. Stanowi część jedynego w Europie Miasta Mody – kompleksu wystawienniczo-handlowego. To pierwsze w Polsce outletowe sklepy m.in. Baldinini, Eterna, Gerry Weber Högl, Mohito, I Love Fashion Paris by Fashion Tv.

Z przedstawicielami spółki Ptak SA będzie można porozmawiać na Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 3.4