Plaza Rzeszów
Plaza Rzeszów

Wraz z początkiem września w rzeszowskiej Plazie otwarty został nowy butik marki Per Lei. Butik znajduje się na parterze CH Plaza Rzeszów i zajmuje powierzchnię prawie 60 mkw. Oferuje damskie kolekcje znanych światowych marek.

Per Lei to kolejny butik w rzeszowskiej Plazie budujący pozycję centrum jako ośrodka modowego. W butiku klientki znajdą damskie kolekcje takich marek jak Sem Per Lei, Betyt Barclay, Fausta Tricot, Boca czy Baroni Spa. Nowy butik jest zlokalziowany na parterze rzeszowskiej Plazy obok salonów Triumph i Fugart. Jest to uzupełnienie oferty ekskluzywnych produktów dla pań oferowanych przez najemców centrum.

Butik Per Lei
Butik Per Lei

– W ostatnim czasie nasze centrum przeszło wiele kluczowych zmian. Pojawiło się kilku bardzo ważnych Najemców. Wśród nich m.in. pierwszy w Polsce innowacyjny klub fitness CityFit oraz pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy. Przedłużyliśmy także umowy z kluczowy najemcami, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu. Dzięki temu w każdym miesiącu zaskakujemy nowościami i czynimy nasze centrum jeszcze bardziej atrakcyjne dla naszych klientów. Teraz otwieramy kolejny butik, który buduje naszą pozycję silnego ośrodka modowego w Rzeszowie. Dzięki tym działaniom CH Plaza Rzeszów cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz klubu fitness CityFit. W centrum trwają obecnie prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu CityFit.

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe centrum, w którym znajduje się prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: CityFit, Decathlon Easy, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.