Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich pojawiły się dwie nowe wyspy handlowe: Punkt ING Express oraz operator telefonii komórkowej Virgin Mobile Polska.

Punkt ING Express jest placówką ING Banku Śląskiego, oferującą wybrane produkty dla klientów indywidualnych. W punkcie można otworzyć konta bieżące, konta oszczędnościowe oraz skorzystać z produktów kredytowych, takich jak: pożyczka gotówkowa, karta kredytowa oraz limit zadłużenia w koncie. Wyspa działa na parterze centrum.

Virgin Mobile Polska kieruje swoją ofertę do młodych ludzi. Prosta i przejrzysta taryfa Virgin Mobile została pięciokrotnie wybrana najlepszą ofertą na polskim rynku w zestawieniu branżowym MyMobile. Stoisko handlowe znajduje się na poziomie – 1.

– Wyspy handlowe są uzupełnieniem oferty naszego centrum. Chętnie podejmujemy współpracę z markami oferującymi produkty tzw. impulsowe, które można kupić bez konieczności przymierzenia. Usługi sprawdzają się zatem bardzo dobrze na wyspach handlowych – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji centrum Arkady Wrocławskie.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino.