Sklep eSmokingWorld
Sklep eSmokingWorld, Chic

Listę najemców Centrum Handlowego Auchan w Płocku poszerzył eSmoking World, oferujący szeroki wybór papierosów elektronicznych i akcesoriów do e-palenia. Nowy lokal działa od sierpnia. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Nowy salon w CH Auchan Płock ma 18 mkw. powierzchni 18 mkw. Sieć eSmokingWorld posiada już ponad 1000 punktów stacjonarnych w Polsce oraz sklepy w innych krajach Unii Europejskiej.

Galeria handlowa Auchan w Płocku oprócz hipermarketu Auchan liczy blisko 30 sklepów, wśród nich są wiodące na rynku marki odzieżowe i obuwnicze, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. Ofertę dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Zarządcą CH Auchan Płock jest Immochan, który w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Centrum Handlowe Auchan Płock znajduje się w Płocku, przy ulicy Wyszogrodzkiej 140. Centrum Handlowe posiada 1,2 tys. miejsc parkingowych, w tym 29 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2001 roku. Obiekt należy do Immochan.

Projekty Immochan zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.4