Butik Rage Age
Butik Rage Age

W połowie września 2014 roku ruszył nowy ekskluzywny salon z odzieżą we wrocławskim Domu Handlowym Renoma. Nowy butik znajduje się na parterze galerii i jest pierwszym lokalem sieci we Wrocławiu.

Nowo otwarty butik ma 74 mkw. powierzchni i oferuje odzież, akcesoria oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn.

– Cieszymy się, że to właśnie DH Renoma jest pierwszym miejscem we Wrocławiu, w którym otwierają się tak wyjątkowe marki jak Rage Age by Czapul. Dbamy o naszych klientów i staramy się sukcesywnie uzupełniać ofertę o oryginalne produkty – mówi Edyta Bobek, dyrektor ds. wynajmu w Griffin Group.

Rage Age by Czapul to polska marka modowa, wchodzącą w skład grupy Próchnik SA. Została stworzona przez Rafała Czapula, znanego designera, głównego projektanta brandu Vistula oraz Rafała Bauera, inwestora, obecnie prezesa całej grupy.

Salon w DH Renoma jest pierwszym sklepem tej marki we Wrocławiu i jedynym w tym regionie. Pozostałe butiki działają nie tylko w największych miastach Polski – Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Krakowie, lecz także poza granicami kraju – w Madrycie, Mediolanie czy Londynie.

W tym roku na otwarcie w Renomie czekają jeszcze takie marki modowe takie jak: Marc Cain, Hexeline i Desiderio.

Dom Handlowy Renoma to obecnie około 31 tys. mkw. powierzchni handlowej, na których ulokowanych jest ponad 120 sklepów, oraz 10 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A.

Obiekt należy do Griffin Group i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 5.61