Comarch sprzedaż internetowa

Zbliża się Comarch Retail Show 2014. Serwis Evigo.pl jest partnerem medialnym imprezy.

Najważniejsza część konferencji to premiera najnowszego rozwiązania z zakresu internetu rzeczy. Pokaz odbędzie się w multimedialnym stoisku Comarch Retail Showroom. Każdy obecny będzie miał możliwość przeniesienia się do sklepu przyszłości i zobaczenia jak w praktyce może wyglądać funkcjonowanie nowoczesnej placówki handlowej.

Zaproszeni prelegenci skoncentrują się na konkretnych narzędziach wspierających biznes takich jak rozwiązania do zarządzania siecią sprzedaży czy rozwiązania lojalnościowe oparte o grywalizację. Na konferencji wystąpi m.in. Neil McMurchy, Managing Vice President w firmie Gartner Research.

comarch retail show

To już druga odsłona konferencji. Pierwsza miała miejsce w 2010 roku w Złotych Tarasach w Warszawie i także prezentowała sklep przyszłości. Tegoroczna impreza rozpocznie się o godz. 10.00, we wtorek 21 października 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bezpłatna rejestracja jest już możliwa na stronie retail2014.comarch.pl

Comarch Retail Show 2014 jest jest skierowanym do osób decyzyjnych i operacyjnych, w tym prezesów, członków zarządu, dyrektorów generalnych, IT, marketingu, sprzedaży, operacyjnych oraz pozostałych osób mających wpływ na rozwój biznesu.

Organizatorem konferencji jest największy polski producent oprogramowania do zarządzania, w tym oprogramowania dedykowanego sieciom sprzedaży detalicznej, krakowska firma Comarch. Z oprogramowania Comarch korzysta kilkadziesiąt tysięcy firm na całym świecie, w tym m.in. Auchan, SCOTCH&SODA, Heavy Duty, Metro Group, Yves Rocher.

Zakres oferty Comarch w obszarze oprogramowania obejmują systemy klasy m.in. ERP, CRM, oprogramowanie lojalnościowe, systemy do zarządzania marketingiem, grywalizację , systemy wsparcia sprzedaży oraz zarządzania i elektronicznej wymiany dokumentów.