Jean Louis David

Jean Louis David

Największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich Jean Louis David systematycznie rozwija się, zwiększając swój udział w rynku. Regularnie w centrach handlowych na terenie całego kraju powstają nowe salony tej sieci.

– Od 6 września po raz pierwszy z usług Jean Louis David mogą korzystać klienci w Olsztynie w Galerii Warmińskiej. Ekskluzywny salon ma powierzchnię 56 mkw. Wystrój wnętrz jest zgodny z najnowszym konceptem marki. Charakteryzuję się lśniącą bielą i harmonijnym designem – mówi w rozmowie z Retailnet Tomasz Bączyk, członek zarządu Provalliance Poland sp. z o. o.

Firma realizuje też plan modernizacji i rebrandingu działających już salonów.

– Pierwszym nowym otwarciem w roku 2014 był zmodernizowany salon Lovely Look po rebrandingu mieszczący się w CH M1 w Markach pod Warszawą. Pod szyldem Jean Louis David salon został tam otwarty 15 marca. Kolejne rebrandingi salonów to CH M1 w Zabrzu oraz Poznaniu. W Zabrzu w nowej odsłonie salon zostanie otwarty 27 września. Renowacja salonu poznańskiego jest planowana na koniec tego roku – dodaje Tomasz Bączyk.

Provalliance Poland sp. z o.o. odpowiada za rozwój sieci Jean Louis David w Polsce, do której należy łącznie 37 salonów. Dynamicznie rozwijając markę Jean Louis David, Provalliance Poland poszukuje lokalizacji w miastach powyżej 300 tys. mieszkańców i dużych centrach handlowych.

Powierzchnie salonów sieci mierzą od 55 do 85 mkw. Istniejące salony mieszczą się w centrach handlowych m.in. CH Atrium Promenada, CH Blue City w Warszawie, CH Poznań Plaza, DH Renoma we Wrocławiu, CH Silesia City Center w Katowicach, Galerii Katowickiej oraz prestiżowych lokalizacjach ulicznych w Warszawie – al. Jerozolimskie 25, ul. Grzybowska 4, ul. Puławska 12a oraz w Krakowie – ul. Szewska 22).

Do spółki należy również 16 salonów marki Lovely Look.

Marka Jean Louis David powstała we Francji w latach sześćdziesiątych. Oferta Jean Louis David jest skierowana do osób o wysokich wymaganiach, które poszukują luksusowych usług. Salony oferują usługi bez zapisów oraz możliwość umówienia wizyty online i przez infolinię.

Jean Louis David