Renthoff Express
Renthoff Express

Powiększa się sieć pralni Renthoff Express świadcząca usługi czyszczenia chemicznego odzieży oraz prania wodnego. W ostatnim czasie nowa placówka pojawiła się w Galerii Brama Mazur w Ełku. Przedstawiciela marki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition gdyż w planach firmy jest otwieranie kolejnych placówek.

– Jesteśmy zainteresowani wszystkimi miastami z potencjałem handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem największych miast w Polsce. Optymalna powierzchnia niezbędna do realizacji naszych usług w 1,5 h wynosi około 60 mkw. W tym roku planujemy otwarcie kolejnej placówki w Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej. Nowy lokal ruszy w październiku. Ponadto mamy podpisane umowy najmu na lokale w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie, oraz w centrum Ikea w Lublinie. Prowadzimy rozmowy także z kilkoma innymi centrami handlowymi – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Daniel Chudy, prezes zarządu Renthoff Express.

Aktualnie Renthoff Express ma sieć 8 pralni w takich miastach jak Konin, Suwałki, Gorzów, Oświęcim, Sieradz, Ełk, Jastrzębie, Nowy Sącz.

Przedstawiciele firmy będą obecni na Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Cel naszej obecności na Shopping Center Forum to kontynuacja rozmów już wcześniej rozpoczętych, jak również nawiązanie nowych kontaktów. Najbardziej jesteśmy zainteresowani projektami na rynku warszawskim – podsumowuje prezes Renthoff Express.