Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich pojawiły się salon dżinsowy Levi’s/Mustang oferujący odzież dla kobiet i mężczyzn. Sklep o powierzchni 73 metrów kwadratowych zlokalizowany jest na poziomie 0.

– W ofercie salonu Levi’s i Mustang znajdują się spodnie jeansowe, kurtki, koszule, t-shirty oraz akcesoria. Salon zlokalizowany jest na parterze naszego centrum przy wejściu od ulicy Powstańców Śląskich – mówi Katarzyna Dudek z działu komercjalizacji.

Od czasu wynalezienia przez LeviStraussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s stały się najbardziej rozpoznawalnymi, a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie.

Natomiast Mustang, to jeden z największych producentów odzieży jeans na świecie. Istniejąca od 1932 roku marka może się pochwalić produkcją pierwszych jeansów w Europie i pierwszych tego typu spodni w wersji damskiej. Dzisiaj Mustang Jeans jest międzynarodową marką, która produkuje 20 tys. par jeansów dziennie.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, które mierzy 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości i warzy 200 ton.