Salon Altero
Salon Altero

Sieć sklepów z obuwiem i galanterią skórzaną Altero planuje kolejne otwarcia w centrach handlowych. Przedstawiciele spółki będą uczestnikami jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014.

– Altero obecnie posiada 46 sklepów, poszukujemy lokalizacji w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Średnia powierzchnia naszych sklepów to 350 mkw. Firma co roku uczestniczy w Shopping Center Forum. W tym roku otwieramy jeszcze trzy sklepy w Plejadzie Sosnowiec, Galardii Starachowice i Galerii Siedlce – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Tomasz Musiał Director Leasing & Legal Department z Altero Polska sp. z o.o. S.K.A

W ostatnim czasie spółka wprowadziła nowy koncept swoich sklepów. Nowy koncept sklepów wyróżnia się charakterystycznym designem wnętrza nawiązującym do nowoczesnych materiałów i światowych trendów.

Sklepy Altero mają od 150 do 300 mkw. powierzchni handlowej. O początku tego roku spółka oddała do użytku m.in. salon w Gorlicach, w Ostrowie Wielkopolskim czy w centrum handlowym Plejada w Sosnowcu. Poza Polską spółka prowadzi ekspasnję także na Słowacji. W ofercie sklepów Altero jest ponad 2 tys. modeli obuwia i galanterii skórzanej w różnorodnym stylu: fashion, casual, sport oraz classic. Altero działa od 1996 roku. Sieć rozwijana jest także w oparciu o system franczyzowy.