Centrum Handlowe
Centrum Handlowe

Targi Shopping Center Forum cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są jednym z najważniejszych spotkań branżowych w Polsce. Umożliwiają wymianę doświadczeń i opinii oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Firma DTZ specjalizująca się w doradztwie w sektorze nieruchomości komercyjnych po raz kolejny będzie aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Z ekspertami DTZ będzie można się spotkać na stoisku 4.2.

– Podczas wrześniowej edycji zaprezentujemy projekt Galeria Metropolia. Będzie to unikatowy oraz najlepiej skomunikowany obiekt najnowszej generacji w regionie Trójmiasta. Jego otwarcie zostało zaplanowane na drugi kwartał 2016. Inwestycja o powierzchni 34,4 tys. mkw. powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – we Wrzeszczu. Oprócz interesującej oferty handlowej w Galerii udostępnione zostanie największe kino w okolicy, fitness, kraina zabaw dla dzieci oraz parking na 1,1 tys. miejsc. Przy obiekcie zostanie oddany do użytku hotel ze 135 pokojami oraz część biurowa – powiedziała Lucyna Śliż, zastępca dyrektora w dziale powierzchni handlowych, DTZ.

Więcej informacji na temat szczegółów inwestycji będzie można uzyskać na stoisku 4.2.

Firma DTZ stanowi część UGL Services. Połączone DTZ i UGL Services to jeden z największych na świecie podmiotów świadczących usługi na rynku nieruchomości. Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których wchodzą: doradztwo inwestycyjne, pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, property i facility management, doradztwo inwestycyjno-budowlane, wyceny, asset management, corporate real estate services, consulting i badania rynkowe. Firma zatrudnia 27 000 osób, które pracują w 208 oddziałach zlokalizowanych na terenie 52 krajów. W Polsce w DTZ pracuje ponad 280 osób.