Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercorn properties
Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercorn properties

W ramach Shopping Center Forum spółka Peppercorn Properties zaprezentuje swoje projekty handlowe. Uczestnicy Forum będą mogli zapoznać się ze szczegółami wszystkich inwestycji tej firmy na stoisku nr 2.2.

– Nasza obecność na poprzednich targach SCF zaowocowała nawiązaniem współpracy z najemcami, jak również licznymi kontaktami z innymi partnerami biznesowymi – mówi Anna Wróblewska, Leasing Manager Peppercorn Properties.

– Podczas wcześniejszej edycji wzbudziliśmy zainteresowanie naszymi projektami w gronie kluczowych najemców, czego wynikiem są podjęte negocjacje. Forum zasługuje na uznanie, biorąc pod uwagę nie tylko efekty biznesowe, ale także potencjał marketingowy tego przedsięwzięcia – stwierdził w rozmowie z Retailnet Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercorn Properties sp. z o.o.

– Najemcy zainteresowani są głębszą penetracją rynku, wchodzeniem do mniejszych miast i raczej do retail parków niż do convenience centers. Chcemy lokować nasze projekty tam, gdzie jest zainteresowanie operatorów. Dlatego tak ważna jest współpraca z detalistami, aby zapewniać im lokalizacje, których poszukują, a nie sprzedawać im lokalizacje, którymi już się dysponuje. Najemcy zainteresowani są mniejszymi obiektami, ponieważ oferują one niższe stawki czynszu niż galeria handlowe – dodał.

Peppercorn Properties to firma zarządzana jest przez grupę profesjonalistów, posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Firma zajmuje się pozyskiwaniem gruntów na terenie całego kraju pod nowe inwestycje komercyjne. Działalność opiera się na budowaniu parków handlowych tylu convenience shopping center. Bardzo istotne dla firmy jest dobranie optymalnego tenant mixu, aby kupujący mógł zrealizować swoje podstawowe, codzienne potrzeby zakupowe.

Peppercorn Properties pozyskuje grunty w średnich miastach powyżej 120 tys. mieszkańców, ale widzi też duży potencjał w mniejszych miejscowościach nawet już od 20–30 tys. mieszkańców.

Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.

peppercorn-properties-scf