aquael
aquael

Rośnie sieć sklepów zoologicznych Aquael Zoo. W planach spółki jest otwarcie kolejnych 3 placówek do końca 2014 roku. Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Aktualnie posiadamy 26 sklepów firmowych. Powierzchnie naszych lokali są zróżnicowane i mają od 100 mkw. do 500 mkw. jak np. w centrum handlowym M1 w Czeladzi. Jeszcze w tym roku uruchomimy 3 nowe placówki – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Emil Bieńkowski dyrektor zarządzający Aquael.

Strategia rozwoju sieci na najbliższe 2 lata, jak dowiedziała się redakcja Retailnet, zakłada uruchomienie 25 nowych punktów sprzedaży.

– Poszukujemy lokali handlowych, które są usytuowane w miastach z zaludnieniem powyżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas powierzchnie od 130 do 160 mkw. w centrach handlowych. Równocześnie z rozwojem sieci sprzedaży prowadzimy proces remodelingu już istniejących sklepów – dodaje Emil Bieńkowski.

O szczegółach ekspansji sieci będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– W Shopping Center Forum bierzemy udział po raz drugi. Głównym celem spotkań jest zapoznanie się z nowymi inwestycjami oraz finalizacja rozpoczętych rozmów – podkreśla dyrektor zarządzający Aquael.

Aquael Janusz Jankiewicz sp. z o.o. właściciel sieci aktualnie prowadzi 26 sklepów zlokalizowanych tylko w centrach handlowych na terenie całego kraju. W ofercie sklepów Aquael Zoo można znaleźć produkty marek: Aquael i Aqua Szut, Comfy, Pett Inn itp. W sklepach sieci można także kupić ptaki, małe ssaki, gady oraz niektóre zwierzęta egzotyczne.