Tomasz Szewczyk, dyrektor zarządzający Acteeum Central Europe
Tomasz Szewczyk, dyrektor zarządzający Acteeum Central Europe
Tomasz Szewczyk, prezes zarządu Acteeum Central Europe
Tomasz Szewczyk, prezes zarządu Acteeum Central Europe

Acteeum Group, deweloper i zarządca projektów komercyjnych na terenie Polski zaprezentuje podczas zbliżających się targów Shopping Center Forum 2014 portfolio swoich projektów, w tym swoją najnowszą inwestycję realizowaną wspólnie z Immofinanz Group – Vivo! Stalowa Wola. Otwarcie obiektu zaplanowano na 3 kwartał 2015 roku.

Aktualnie Acteeum działa jako Project Manager i Agent Najmu przy rozbudowie projektu z portfolio CBRE Global Investors – Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu, jak również przygotowuje kolejne projekty. Ostatnia realizacja Acteeum to otwarta w maju ubiegłego roku Galeria Solna wybudowana wspólnie z Libra Project, a także przeprowadzona dla CBRE Global Investors rozbudowa Sarniego Stoku w Bielsku – Białej.

– Dla firmy zainteresowanej współpracą joint venture, jaką jest Acteeum, wrześniowe targi są doskonałym miejscem spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami – mówi Tomasz Szewczyk, prezes zarządu Acteeum Central Europe sp. z o. o. – Jest to dla nas także ważne wydarzenie, ze względu na nasz najnowszy, realizowany z Immofinanz Group projekt- Vivo! Stalowa Wola. Projekt zostanie przedstawiony szerokiemu gronu odbiorców właśnie podczas tegorocznej edycji targów. Wierzymy, że targi pozwolą nam na przeprowadzenie owocnych rozmów z najemcami zainteresowanymi współpracą z nami zarówno w ramach naszego najnowszego projektu w Stalowej Woli, jak i najmem ostatnich dostępnych powierzchni w nowych Ogrodach, które już wkrótce zostaną otwarte po rozbudowie oraz w Galerii Solnej, gdzie dysponujemy niewielką wolną powierzchnią.

Vivo! Stalowa Wola będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Stalowej Woli i regionie. Obiekt o powierzchni ponad 30 tys. mkw. powstanie w najliczniej zamieszkanej dzielnicy Poręby a swoim całkowitym zasięgiem obejmie 400 tys. mieszkańców.

Więcej informacji dotyczących projektów Acteeum, będzie można uzyskać na standzie Acteeum – 1.3

Prezentacja projektu Vivo! Stalowa Wola zostanie poprowadzona przez Tomasza Szewczyka podczas drugiego dnia targów 18 września, około godziny 10.45.