Tomasz Szewczyk, dyrektor zarządzający Acteeum Central Europe
Tomasz Szewczyk, dyrektor zarządzający Acteeum Central Europe

Acteeum Group, deweloper i zarządca projektów komercyjnych na terenie Polski zaprezentuje podczas zbliżających się targów Shopping Center Forum 2014 portfolio swoich projektów, w tym swoją najnowszą inwestycję realizowaną wspólnie z Immofinanz Group – Vivo! Stalowa Wola. Otwarcie obiektu zaplanowano na 3 kwartał 2015 roku.

Aktualnie Acteeum działa jako Project Manager i Agent Najmu przy rozbudowie projektu z portfolio CBRE Global Investors – Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu, jak również przygotowuje kolejne projekty. Ostatnia realizacja Acteeum to otwarta w maju ubiegłego roku Galeria Solna wybudowana wspólnie z Libra Project, a także przeprowadzona dla CBRE Global Investors rozbudowa Sarniego Stoku w Bielsku – Białej.

– Dla firmy zainteresowanej współpracą joint venture, jaką jest Acteeum, wrześniowe targi są doskonałym miejscem spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami – mówi Tomasz Szewczyk, prezes zarządu Acteeum Central Europe sp. z o. o. – Jest to dla nas także ważne wydarzenie, ze względu na nasz najnowszy, realizowany z Immofinanz Group projekt- Vivo! Stalowa Wola. Projekt zostanie przedstawiony szerokiemu gronu odbiorców właśnie podczas tegorocznej edycji targów. Wierzymy, że targi pozwolą nam na przeprowadzenie owocnych rozmów z najemcami zainteresowanymi współpracą z nami zarówno w ramach naszego najnowszego projektu w Stalowej Woli, jak i najmem ostatnich dostępnych powierzchni w nowych Ogrodach, które już wkrótce zostaną otwarte po rozbudowie oraz w Galerii Solnej, gdzie dysponujemy niewielką wolną powierzchnią.

Vivo! Stalowa Wola będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Stalowej Woli i regionie. Obiekt o powierzchni ponad 30 tys. mkw. powstanie w najliczniej zamieszkanej dzielnicy Poręby a swoim całkowitym zasięgiem obejmie 400 tys. mieszkańców.

Więcej informacji dotyczących projektów Acteeum, będzie można uzyskać na standzie Acteeum – 1.3

Prezentacja projektu Vivo! Stalowa Wola zostanie poprowadzona przez Tomasza Szewczyka podczas drugiego dnia targów 18 września, około godziny 10.45.