Wizualizacja CH Auchan Gdańsk
Wizualizacja CH Auchan Gdańsk

Podczas Shopping Center Forum 2014 francuski inwestor Immochan prezentuje dwa projekty na stoisku nr. 4.4. Budowa Galerii Piaseczno i rewitalizacja istniejących centrów handlowych Auchan to bowiem kluczowe inwestycje firmy.

Immochan kolejny raz bierze udział w Shopping Center Forum. Firma prezentuje dwa nowoczesne projekty. Pierwszy z nich to przyszła Galeria Piaseczno, mieszcząca się w aglomeracji warszawskiej. Będzie to rodzinne centrum z bogatą ofertą zakupową i dużą strefą rekreacyjną. Drugi projekt – remodeling popularnego wśród klientów z Pomorza Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Galeria Piaseczno powstanie w miejscu dzisiejszego Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, które zostało otwarte blisko dwie dekady temu. Centrum Handlowe Auchan w Piasecznie 18 lat temu wyznaczyło nowy trend w sposobie robienia zakupów. Jednak przyszedł czas, by pójść o krok do przodu. Firma chce ponownie zaskoczyć klientów, oferując im nową jakość zakupów, tym razem połączonych z rozrywką i rekreacją.

Za nowoczesną fasadą, na trzech poziomach znajdzie się ponad 83 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której powstanie 220 sklepów i restauracji. Tylko sama strefa food court zajmie 3 tys. mkw. Powstanie również wygodny, bezpłatny parking podziemny, zwiększający dotychczasową liczbę miejsc do 3300. Inne udogodnienia centrum to np. Wi-Fi, szatnia, bransoletki identyfikacyjne dla dzieci czy interaktywny punkt informacyjny. W galerii powstanie między innymi: wielosalowe kino – to informacja, na którą czekali zwłaszcza mieszkańcy Piaseczna, sztuczne lodowisko, klub fitness i obszerny plac zabaw dla dzieci.

Galeria Piaseczno ze wszystkimi swoimi atutami będzie drugim centrum handlowym trzeciej generacji w portfolio Immochan w Polsce. Z tego względu firma dokłada wszelkich starań, by pod każdym względem obiekt był atrakcyjny nie tylko dla klientów, lecz również dla najemców.

Drugim projektem, który Immochan prezentuje podczas tegorocznych targów Shopping Center Forum jest przebudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Projekt remodelingu jest wpisany w plan rewitalizacji Centrów Handlowych Auchan w całej Polsce. Immochan konsekwentnie realizuje jego założenia, czego przykładem są już odnowione obiekty w Bydgoszczy, Swadzimiu czy najnowszy w Katowicach.

Planowana przebudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk cieszy się sporym zainteresowaniem obecnych najemców. Część z nich już podpisała nowe umowy, inni są w trakcie negocjacji warunków. W drugiej połowie 2016 roku Centrum Handlowe Auchan Gdańsk stanie się większym i bardziej nowoczesnym obiektem z kompleksową i udoskonaloną ofertą zakupową. Liczba salonów w galerii zwiększy się do 65, tym samym jej powierzchnia handlowa wyniesie ponad 20 tys. mkw. Z kolei całkowita powierzchnia handlowa obiektu sięgnie 48,5 tys. mkw. Proces komercjalizacji CH Auchan Gdańsk jeszcze trwa.

Więcej informacji o Shopping Center Forum 2014 znajduje się TUTAJ.