Sklep Media Expert, Terg SA
Sklep Media Expert, Terg SA
Sklep Media Expert, Terg SA
Sklep Media Expert, Terg SA

Podczas Shopping Center Forum 2014 będzie można porozmawiać na temat ekspansji z przedstawicielami sieci sklepów RTV AGD – Media Expert.

– Bierzemy udział w Shopping Center Forum, ponieważ staramy się być blisko wydarzeń, które możemy wykorzystać w budowie naszej strategii rozwoju i pozycji Media Expert na polskim rynku. Shopping Center Forum to dla nas doskonałe źródło aktualnej informacji o planach inwestycyjnych poszczególnych deweloperów oraz najciekawszych projektach, które są lub w najbliższej przyszłości będą realizowane – mówi w rozmowie z Retailnet Karol Bielecki z Media Expert.

– Każde otwarcie nowego elektromarketu lub inwestycja w modernizację istniejącego jest poprzedzona wnikliwą analizą. Staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, ale i potencjału miejsca. Dzięki temu jesteśmy dziś niekwestionowanym liderem na rynkach lokalnych – twierdzi Michał Mystkowski z tej samej sieci.

52 elektromarkety Media Expert – to bilans otwarć zrealizowanych w pierwszej połowie 2014 roku. Uruchomienie 28 nowych lokalizacji oraz 24 elektromarketów po gruntownym remoncie potwierdza dynamikę rozwoju sieci. A to nie koniec ekspansji na polskim rynku – Media Expert zapowiada kilkadziesiąt kolejnych otwarć do końca 2014 r.

Elektromarkety Media Expert zlokalizowane są zarówno w mniejszych, jak i dużych miastach. Media Expert to obecnie ponad 270 elektromarketów w całym kraju.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferta sieci obejmuje produkty: telewizory, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a w wybranych elektromarketach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.