Budowa CH Nowy Rynek
Budowa CH Nowy Rynek
Budowa CH Nowy Rynek
Budowa CH Nowy Rynek

Po raz kolejny wystawcą targów Shopping Center Forum jest firma TK Development. Spółka na stoisku 1.7 prezentuje inwestycję w Jeleniej Górze – CH Nowy Rynek oraz projekt rozbudowy istniejącego centrum handlowego CK61 przy Al. Krakowskiej w Warszawie.

TK Development zaprasza na lampkę wina z okazji ukończenia konstrukcji podziemia galerii handlowej Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Spotkanie odbędzie się pierwszego dnia SCF 2014, 17 IX. o godz. 14.00.

Nowy Rynek to projekt śródmiejskiej galerii handlowo-usługowej o powierzchni całkowitej 56 tys. mkw., w tym powierzchni najmu 24 tys. mkw. z planowanymi 115 sklepami. Idealnie wpisany w tkankę miejską, dostępny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych zaoferuje klientom połączenie wiodących marek mody, znanego supermarketu, a także szeregu usług i handlu. Obiekt jest budowany zgodnie z zasadami budynku „zielonego”, posiadać będzie odpowiedni certyfikat BREEAM.

Inwestycja zakłada budowę centrum handlowo-usługowego zintegrowanego z dworcem autobusowym. Nowy Rynek będzie stanowić połączenie 2-poziomowej galerii handlowej i dworca PKS.

Wśród najemców Nowego Rynku są już m.in.: H&M, grupa Inditex z markami Bershka i Stradivarius, grupa LPP silnie reprezentowana przez Cropp, House, Mohito, Sinsay, Reserved, Home and You, jak również: Carry, Apart, CCC, Deichmann, Rossmann oraz sklep spożywczy Intermarché, Apteka Europejska, Kantor, Pralnia oraz salon sieci Orange.

Budowa Nowego Rynku przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą robót budowlanych jest Erbud SA.

Nowy Rynek to inwestycja realizowana wspólnie przez dewelopera TK Development i fundusz inwestycyjny Heitman. Wartość inwestycji to 55 mln euro.