Fabryka Formy
Fabryka Formy

Fabryka Formy

Niebawem klienci Atrium Felicity będą mogli skorzystać z szerszej oferty w kategorii sport i rekreacja – 24 września, nastąpi bowiem otwarcie centrum fitness Fabryka Formy.

Centrum fitness – Fabryka Formy zlokalizowane będzie na pierwszym piętrze Atrium Felicity i zajmie ponad 1500 mkw. powierzchni centrum.

Poza treningami z trenerami personalnymi Fabryki Formy, zajęciami grupowymi, do dyspozycji klubowiczów będą również innowacyjne oferty ćwiczeń.

– Zależy nam na tym, by oferować naszym klientom nie tylko najwyższą jakość usług, ale również zarażać ideą zdrowego stylu życia i przekonywać, że bycie fit po prostu się opłaca i nadaje życiu nową, lepszą jakość – mówi Alicja Liczba z Fabryki Formy.

Atrium Felicity cały czas wzbogaca swoją ofertę, a w przyszłym roku na pierwszym piętrze centrum na powierzchni ponad 2500 mkw. rozpocznie działalność 9 salowe kino Cinema City przystosowane do projekcji cyfrowej i cyfrowej 4D. Tym samym w centrum klienci znajdą kompleksową ofertę rekreacyjno-rozrywkową.

W ostatnim czasie do grona najemców dołączyli również: sklep z wyposażeniem domu i mieszkania – English Home, salon z obuwiem i galanterią Primamoda, Sizeer i Medicine oraz stoiska takich marek jak: Inglot, Lula Cafe, „Strefa Galanterii” czy kwiaciarnia Rikka.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.

W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Do dyspozycji klientów przewidziano 3100 miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.