Stop.Shop. w Kętrzynie
Stop.Shop. w Kętrzynie

Spółka Immofinanz Group, która podczas Shopping Center Forum prezentuje swoje projekty na stoisku 4.9, swój czas na prezentację Project Flash poświęciła na zapowiedź nowych inwestycji w Polsce i na kilku innych europejskich rynkach.

– W tym roku planujemy realizację jeszcze 3 parków handlowych, a docelowo w ciągu najbliższych kilku lat planujemy kolejnych 16 obiektów handlowych. Jesteśmy obecni w 6 europejskich krajach, mamy wspólną politykę prowadzoną dla wszystkich naszych projektów. Nasze parki handlowe są budowane w ciągu 7 miesięcy i wszystkie powstają ze środków własnych – powiedziała podczas Shopping Center Forum Olga Czyblis, Senior Leasing Manager z Immofinanz Group.

Przypomnijmy, Immofinanz jest twórcą marki parków handlowych Stop.Shop. Powierzchnie handlowe w obiektach Stop Shop mają od 2,5 tys. mkw. do 15 tys. mkw. Spółka zamierza rozwijać ten format obiektów nie tylko w Polsce, ale także w Serbii i Rumunii.

Immofinanz Group jest uczestnikiem jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Spółka na stoisku 4.9 prezentuje m.in. Centrum Handlowe Tarasy Zamkowe w Lublinie, Vivo! STalowa Wola oraz Stop.Shop-y.