CH Atrium Promenada
CH Atrium Promenada

CH Atrium Promenada

Podczas tegorocznych targów Shopping Center Forum przedstawiciele Atrium Poland Real Estate Management skupili się na dwóch kluczowych projektach z polskiego portfolio grupy – jednych z największych modernizowanych obecnie w Polsce projektów handlowych – Atrium Promenada w Warszawie i Atrium Copernicus w Toruniu. 

Firma poinformowała, że grono najemców Atrium Promenada wciąż się powiększa. Do centrum handlowego dołączyły właśnie salony 4F i Diverse oraz Triceps.pl.

Na ponad 100 mkw. powierzchni otwarty został salon marki 4F. Sklep zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum. 4F to czołowa polska firma produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Z produktów marki korzystają zarówno profesjonaliści, jak i osoby uprawiające sport hobbystycznie.

W gronie najemców centrum znalazła się również marka Diverse, która wzbogaciła ofertę Atrium Promenada w branży moda. Nowy sklep zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum i zajmuje prawie 220 mkw. powierzchni centrum.

Z kolei sklep Triceps.pl zlokalizowany jest na drugim piętrze centrum i zajmie około 33 mkw. powierzchni, a w jego ofercie znajdują się odżywki, suplementy diety, akcesoria i odzież sportowa.  

Atrium Promenada ma ponad 55 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 10,5 tys. mkw. to powierzchnia biurowa. W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się ponad 2 mln mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferta centrum to 180 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: przychodnia CM Enel-Med, delikatesy spożywcze Alma, wielkopowierzchniowy salon sportowy Go Sport, fitness klub Jatomi Pure i 13-salowe kino Cinema City. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Zara, KappAhl, Reserved, Sephora, Douglas, The Body Shop, Super-Pharm, Vistula, Venezia, Calzedonia, Intimissimi, United Colors of Benetton, Tommy Hilfiger, Timberland, Smyk, Simple, Pandora, Mokobelle, Mothercare, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, iSpot, Empik, Camaieu, Boardriders. Dla klientów Atrium Promenada przeznaczono 1,7 tys. miejsc parkingowych.